Ubytování

Alexis
Hotel Alexis*** nabízí komfortní a stylové ubytování v Praze celkem v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizí se satelitním příjmem, ledničkou, Wi-Fi internetovým připojením a trezorem pro uschování cenností a osobních věcí.

Podmínky ubytování:

Ubytování (check-in): od 14:00

Check-out v den odjezdu: do 11:00

Dřívější příjezdy a pozdější odjezdy

Pokud přijíždíte před oficiálním ubytovacím časem a upřednostňujete okamžitý přístup do pokoje, bude Vám účtován poplatek 450 Kč. Stejně tak i v případě pozdějšího odjezdu po 11. hodině. Tyto služby lze využít pouze po ověření volné kapacity hotelu u pracovníka recepce.

Storno podmínky:

Bezplatné storno platí pro zrušení rezervace do 48 hod před oficiálním check-inem. V případě „nedojezdu“, nebo zrušení rezervace méně než 48 hod. před příjezdem Vám bude účtován poplatek ve výši 100 % ceny první noci. Garancí pro fixní rezervaci je Vaše platební karta (akceptujeme platební karty Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electron, Maestro a Diners Club).

Ceny ubytování a storno podmínky pro skupiny dle dohody.

Parkování

Parkování je možné v prostoru přímo pod okny hotelu, monitorovaném kamerovým systémem, za poplatek 200 Kč / noc. Pro ještě větší zabezpečení Vašeho vozu nabízíme za 250 Kč / noc také hlídané parkovací místo v uzavřeném areálu naší spřátelené firmy LCSG. 

Bezplatné víkendové parkování (na vlastní nebezpečí) funguje v ulicích Bělehradská a Závišova.