Aktivity v okolí

ALEXIS

Bavte se a relaxujte v srdci stověžaté Prahy

Bájný Vyšehrad, pulzující Václavák nebo Staroměstské náměstí s orlojem… To je jen zlomek turistických atrakcí, které najdete pár minut chůze od Hotelu Alexis.

Poznávejte a objevujte pražskou metropoli se vším, co nabízí. Rádi Vám doporučíme nejlepší turistické cíle, pomůžeme s plánováním výletu nebo zajistíme okružní jízdu Prahou podle vašich přání.

Vyšehrad - okolí Hotelu Alexis Praha*** (Vinohrady)

Pražské památky

Nechte auto u hotelu a vydejte se na výlet po okolí. Za 30 minut jste na vrcholu Vyšehradu a na „Václaváku“. Nenechte si ujít ani Staroměstské náměstí, Karlův most, Pražský hrad nebo „ghost tour“ noční Prahou.

U Kašpara, Excelsior pub… Lokální kuchyně v okolí Hotelu Alexis*** Praha (Vinohrady)

Lokální kuchyně

Pouhou minutu chůze směrem do centra si můžete vybrat hned ze dvou místních restaurací – U Kašpara, nebo Excelsior pub – a ochutnat speciality z české i světové kuchyně včetně poledního menu.

Divadlo Na Fidlovačce - okolí Hotelu Alexis*** Praha (Vinohrady)

Město kultury

Jen pár kroků od hotelu najdete věhlasné Divadlo na Fidlovačce. Naše hlavní město tradičně hostí i celou řadu výstav, expozic a festivalů. Mimoto v Praze najdete na stovku různých galerii a muzeí.

Spa & Fitness Panorama - okolí Hotelu Alexis*** Praha (Vinohrady)

Sport & fitness

Ani vyznavači sportovních aktivit nepřijdou zkrátka. Kromě Aquaparku Čestlice a Žlutých lázní Vám pražská metropole nabídne třeba fitness centrum s bazénem, v podkroví mrakodrapu Panorama v sousedních Nuslích.

Nákupní centrum Eden - okolí Hotelu Alexis*** Praha (Vinohrady)

Kde doplnit zásoby

5 minut autem nebo tramvají ve směru na Vršovice se nachází obchodní centrum Eden, kde nakoupíte vše od potravin až po spotřební elektroniku. 10 minut chůze směrem do centra pak dvě večerky a supermarket Billa.

Žluté lázně - okolí Hotel Alexis*** Praha (Vinohrady)

Aktivity s dětmi

Smočte se v Aquaparku Čestlice nebo ve Žlutých lázních a pak se vydejte do vyhlášené pražské zoo, zrcadlového bludiště na Petřín, na Selfie Market na „Václaváku“ nebo do Dinoparku na střeše Galerie Harfa.